دوازدهمین جلسه هیأت مدیره کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر

جلسه ساعت ۱۰:۰۰ صبح در محل دفتر کانون واقع در ساختمان پژوهشکده انرژی دانشگاه کاشان و با حضور جناب آقای دکتر مجد الدین مدیر کل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار و آقای دکتر حسنعلی نقدی بادی آغاز شد.

در ابتدا آقای مهندس حجازی در خصوص شرایط ویژه و محصولات مزرعه دکتر مدیهی  واقع در روستای چنار توضیحاتی را ارائه نمودند و افزودند قصد داریم در ذیل کانون یک واحد صنعتی پایلوت برای استخراج مواد مؤثره گل سرخ در این مزرعه احدا ث کنیم. نصب این واحد از هفته آینده آغاز و به نام کانون برای بهره برداری کشاورز و صنعتگر ثبت خواهد شد.

در ادامه جناب آقای دکتر حسنعلی نقدی بادی توسط دکتر مجد الدین با عنوان نماینده معاونت در کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر معارفه شدند.

سپس خانم دکتر صاحب نظر، توضیحاتی از روند پیشرفت برنامه های در دستور کار کانون، از جمله انتخاب بهترین واریته گل محمدی برای کشت و استاندارد سازی گلاب و اسانس بیان نمودند.

سپس آقای دکتر بنفشه توضیحاتی در مورد دستگاه GC-MS معاونت غذا و دارو دادند و گفتند در راستای تکمیل طرح رقم کاشان ۹۳ کانون می تواند برای بررسی کمیت و کیفیت اسانس واریته های مختلف گل محمدی، از این دستگاه استفاده نماید.

در پایان اعضاء حاضر در جلسه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را درخصوص موضوعات مطرح شده در جلسه بیان نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.